Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (55 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: title
nn: tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: content
nn: innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Group
nn: Gruppe

en: Closed
nn: Stengt

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Modules
nn: Modular

en: path
nn: sti

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: To
nn: Til

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Now
nn: No

en: Configuration
nn: Oppsett

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Class
nn: Klasse

en: Hidden
nn: Skjult

en: Front page
nn: Framside

en: Info
nn: Informasjon

en: Product
nn: Vare

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Translated
nn: Omsett

en: Blocks
nn: Blokkar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: form
nn: skjema
