Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Run cron
pa: ਕਰੋਨ ਚਲਾਓ
