Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (131 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: title
ro: titlu

en: value
ro: valoare

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: content
ro: conţinut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Group
ro: Grup

en: Closed
ro: Închis

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Variable
ro: Variabilă

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Time
ro: Ora

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Modules
ro: Module

en: Region
ro: Regiune

en: Theme
ro: Temă

en: path
ro: cale

en: type
ro: tip

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Database
ro: Bază de date

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Url
ro: URL

en: Host
ro: Gazdă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: To
ro: Către

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: Nodes
ro: Noduri

en: Load
ro: Încarcă

en: State
ro: Status

en: Method
ro: Metodă

en: Events
ro: Evenimente

en: Now
ro: Acum

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Class
ro: Clasă

en: External
ro: Extern

en: Provider
ro: Furnizor

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Original
ro: Originală

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Token
ro: Simbol

en: Switch
ro: Comută

en: ago
ro: în urmă

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Definition
ro: Definiție

en: Parameters
ro: Parametri

en: Limit
ro: Limită

en: Info
ro: Informație

en: Product
ro: Produs

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Enter username
ro: Introduceţi numele de utilizator

en: Username not found
ro: Utilizatorul nu a fost găsit

en: Themes
ro: Teme

en: Translations
ro: Traduceri

en: Translated
ro: Tradus

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Services
ro: Servicii

en: Available
ro: Disponibil

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: Execute
ro: Execută

en: Data
ro: Dată

en: Any
ro: Orice

en: About
ro: Despre

en: Untranslated
ro: Netradus

en: Target
ro: Țintă

en: Generate
ro: Generează

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: Uses
ro: Folosește

en: More info
ro: Mai multe informații

en: Config
ro: Configurație

en: form
ro: formă

en: Invalid input
ro: Intrare nevalidă

en: No modules selected.
ro: Nu au fost selectate module.

en: No modules are available to uninstall.
ro: Nu sunt disponibile module pentru dezinstalare.

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Offer
ro: Ofertă

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Render
ro: Randare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Query type
ro: TIpul interogării

en: Toolbar items
ro: Elemente din bara de instrumente

en: Route name
ro: Nume rută

en: Route Name
ro: Numele rutei

en: Callable
ro: Apelabil

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
