Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: Fields
se: Giettit

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
