Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (73 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: title
sl: naslov

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Closed
sl: Zaprto

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Method
sl: Metoda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: User login
sl: Prijava

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Hidden
sl: Skrito

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Info
sl: Podatki

en: Themes
sl: Teme

en: Blocks
sl: Bloki

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Uses
sl: Uporablja

en: form
sl: obrazec
