Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: path
sq: pozicioni

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Url
sq: Adresa Url

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: To
sq: Për

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Themes
sq: Temat

en: users
sq: përdoruesit

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Blocks
sq: Blloqet

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: About
sq: Informacione

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: form
sq: formë

en: No modules selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë modul.

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
