Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Exclude
sr: Изостави

en: vocabularies
sr: речници

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Cache
sr: Кеш

en: Provider
sr: Провајдер

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Completed
sr: Завршено

en: Administrator
sr: Администратор

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: form
sr: формулар

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: All content
sr: Сав садржај

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Route Name
sr: Назив руте

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
