Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Definition
br: Termenadur

en: Plugin
br: Lugant

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
