Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (80 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: title
ku: ناونیشان

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Group
ku: گرووپ

en: Closed
ku: داخراوە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: path
ku: ڕێرەو

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: To
ku: بۆ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Info
ku: زانیاری

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Available
ku: هەیە

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Alias
ku: نازناو

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: form
ku: فۆرم

en: No modules selected.
ku: هیچ مۆدیولێک دیاری نەکراوە.

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: dashboard
ku: دەشبۆرد
