Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Front page
mg: Pejy voalohany
