Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: title
mn: гарчиг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Theme
mn: Загвар

en: path
mn: зам

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: form
mn: анкет
