Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (53 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: form
my: ဖောင်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
