Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (154 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: title
sk: názov

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Group
sk: Skupina

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Variable
sk: Premenná

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: path
sk: cesta

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: vocabularies
sk: slovníky

en: Panels
sk: Panely

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Database
sk: Databáza

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Session ID
sk: ID session

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Gallery
sk: Galéria

en: Nodes
sk: Uzly

en: Load
sk: Načítať

en: State
sk: Stav

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: Now
sk: Teraz

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Original
sk: Originál

en: Hidden
sk: Skryté

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Switch
sk: Prepnúť

en: ago
sk: pred

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Definition
sk: Definícia

en: Parameters
sk: Parametre

en: terms
sk: termíny

en: Product
sk: Produkt

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Username not found
sk: Prihlasovacie meno nenájdené

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: users
sk: používatelia

en: Translated
sk: Preložené

en: Blocks
sk: Bloky

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Available
sk: Dostupné

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
sk: Tu je význam vašich <code>$_SESSION</code> premenných.

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Switch user
sk: Prepnúť používateľa

en: Execute PHP
sk: Spustiť PHP

en: Number of users to display in the list
sk: Počet používateľov zobrazených v zozname

en: This user can switch back.
sk: Tento používateľ sa môže prepnúť späť.

en: Sort query log
sk: Zoradiť log dotazov

en: Slow query highlighting
sk: Označovať pomalé SQL dotazy

en: PHP code to execute
sk: PHP kód na vykonanie

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
sk: Zadajte rovnaký kód. Nepoužívajte  znaky <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
sk: Spustiť

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Session name
sk: Názov session

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
sk: Generovať zadaný počet používateľov. Voliteľné - vymaže jestvujúcich používateľov.

en: How many users would you like to generate?
sk: Koľko používateľov chcete vytvoriť?

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
sk: Rôzne bloky, stránky a funkcie pre vývojárov.

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Data
sk: Údaje

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: Regions
sk: Regióny

en: Target
sk: Cieľ

en: Generate
sk: Generovať

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Instances
sk: Inštancie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Uses
sk: Používa

en: Reinstall
sk: Preinštalácia

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
sk: Pred vytvorením nových používateľov vymazať všetkých starých (okrem používateľa ID 1).

en: Requires path.module
sk: Vyžaduje modul path.

en: Add an url alias for each node.
sk: Pridať URL alias pre každý uzol.

en: form
sk: formulár

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: No modules selected.
sk: Nie sú vybrané žiadne moduly.

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Offer
sk: Ponuka

en: Total time
sk: Celkový čas

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Field types
sk: Typy polí

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Route Name
sk: Názov cesty
