Re-assign user content/media (1.0.5) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Processing
no: Bearbeider

en: The update has encountered an error.
no: Det skjedde en feil under oppdatering.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
no[0]: 1 element behandlet uten feil:
no[1]: @count elementer behandlet uten feil:

en: An error occurred and processing did not complete.
no: Det oppstod en feil. Prosesseringen ble avbrutt.

en: Deleted user: %name %email.
no: Bruker slettet: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
no: Kontoen %name har blitt slettet.
