Re-assign user content/media (1.1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Processing
et: Töötlemine

en: Assign
et: Määra

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Deleted user: %name %email.
et: Kustutatud kasutaja: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
et: Konto %name on kustutatud.
