Re-assign user content/media (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Assign
vi: Gán

en: The update has encountered an error.
vi: Cập nhật gặp lỗi.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
vi[0]: 1 mục đã được xử lý:

en: An error occurred and processing did not complete.
vi: Có lỗi xảy ra và việc xử lý chưa hoàn thành.

en: Deleted user: %name %email.
vi: Đã xóa người dùng: %name %email.
