reCAPTCHA (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: Size
et: Suurus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Audio
et: Heli

en: Theme
et: Teema

en: Configuration
et: Seadistus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Compact
et: Kompaktne
