reCAPTCHA (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Size
ta: அளவு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Compact
ta: அடக்கமான
