reCAPTCHA (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Size
gl: Tamaño

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Theme
gl: Tema

en: Configuration
gl: Configuración

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
gl: Define que tema visual usará reCAPTCHA

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Compact
gl: Compacto

en: Dark
gl: Escuro
