reCAPTCHA (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Size
hr: Veličina

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
