reCAPTCHA (8.x-2.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
