reCAPTCHA (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Size
lt: Dydis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Theme
lt: Tema

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Compact
lt: Glaustai

en: Dark
lt: Tamsiai
