reCAPTCHA (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Size
sv: Storlek

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Audio
sv: Ljud

en: Theme
sv: Tema

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Compact
sv: Kompakt

en: Dark
sv: Mörkt

en: Image (default)
sv: Bild (förvalt)
