reCAPTCHA (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
