reCAPTCHA (8.x-3.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Size
bg: Размер

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Audio
bg: Музика

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"
