reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Size
az: Ölçü

en: Theme
az: Tema

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Compact
az: Kompakt
