reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Compact
lv: Kompakts
