reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Dark
nl: Donker

en: Image (default)
nl: Afbeelding (standaard)

en: Normal (default)
nl: Normaal (standaard)

en: Light (default)
nl: Licht (standaard)
