reCAPTCHA (8.x-3.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Size
fa: اندازه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Audio
fa: صوتی

en: Theme
fa: پوسته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Compact
fa: فشرده

en: Dark
fa: تاریک
