reCAPTCHA v3 (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Action
he: פעולה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Cacheable
he: בר הטמנה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Threshold
he: סף

en: About
he: אודות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Not defined
he: לא הוגדר
