reCAPTCHA v3 (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Action
nl: Actie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd
