reCAPTCHA v3 (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
