reCAPTCHA v3 (2.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Action
ja: アクション

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Cacheable
ja: キャッシュ可能

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Threshold
ja: しきい値

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Not defined
ja: 未定義

en: Site key
ja: サイトキー

en: The site key given to you when you <a href=":url">register for reCAPTCHA</a>.
ja: あなたが<a href=":url">reCAPTCHAに登録</a>した時に、あなたに与えられたサイトキーです。

en: The secret key given to you when you <a href=":url">register for reCAPTCHA</a>.
ja: あなたが<a href=":url">reCAPTCHAに登録</a>した時に、あなたに与えられたシークレットキーです。
