reCAPTCHA v3 (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Action
ps: چار

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
