reCAPTCHA v3 (2.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Default
id: Bawaan

en: Cacheable
id: Bisa di-cache

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Not defined
id: Tidak terdefinisikan
