reCAPTCHA v3 (2.0.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Cacheable
fi: Välimuistitettava

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Not defined
fi: Ei määriteltynä
