reCAPTCHA v3 (2.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
