reCAPTCHA V3 (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Action
bg: Действие

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
