reCAPTCHA V3 (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not defined
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་མེད
