reCAPTCHA V3 (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Action
oc: Accion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Not defined
oc: Pas défini
