reCAPTCHA v3 (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Configuration
hr: Postavke

en: Threshold
hr: Prag

en: About
hr: Opis

en: Error message
hr: Poruka greške
