reCAPTCHA v3 (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Cacheable
ar: قابل للتخزين المؤقت

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: UUID
ar: المعرف UUID
