reCAPTCHA v3 (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Site key
be: Ключ сайту

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
be: Ключ сайту, які вы атрымалі, калі <a href="@url">зарэгістравалі reCAPTCHA</a>.
