reCAPTCHA v3 (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Cacheable
lv: Kešojams

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Not defined
lv: Nav definēts
