reCAPTCHA v3 (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Cacheable
pl: Możliwe do przechowania w pamięci podręcznej

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Threshold
pl: Próg

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Not defined
pl: Niezdefiniowane
