reCAPTCHA v3 (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Cacheable
et: Puhverdatav

en: Configuration
et: Seadistus

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud
