reCAPTCHA v3 (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: UUID
hi: युयुआइङी
