reCAPTCHA v3 (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق
