reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Cacheable
az: Keşlənə bilən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Not defined
az: Müəyyən edilməyib
