reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Action
eo: Ago

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
